Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi Halı Yıkama Senede 1 defa halılarınızı yıkatmanız, sağlığınız açısından önemlidir. Birçok kişi zaten bu işlemi rutin olarak yerine getiriyor. Ancak, halı yıkama firmalarının çoğalmasına paralel olarak, hizmet kalitesi ne yazık ki düşük kalıyor. Özellikle İstanbul ili genelinde birçok halı yıkama faaliyeti gösteren firma var. Belki de bunlardan çok azı, müşterilerin beklentilerini karşılayacak hizmeti sağlıyor. Hilal halı yıkama firması olarak başta Sultangazi halı yıkama hizmetinin yanı sıra, İstanbul genelinde, müşteri beklentilerini karşılayacak halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz birçok hizmetten birisi de, halı yıkama konusunda, müşterilerimizi bilgilendirmektir.

Temizlenmesi gereken halılarınıza ne gibi işlemler uyguladığımızı aşamaları ile sizlere anlatarak, kaliteli hizmetin aslında bir nevi tanımını sizlere yapmış oluyoruz.

Halı Yıkama Temizlik Aşamaları

Sipariş alma aşaması ile halılarınızı teslim alıyoruz. Daha sonra:

Toz alma süreci

Son teknoloji toz alma makinesi ve toz dolabı denilen makinler yardımıyla, halıların tozunu alıyoruz. Bu işlem birkaç dakika kadar sürüyor. İşlem tamamlandığında, halılar tozdan ve kaba pislikten arınmış oluyor.

Halıya Zarar Vermeden Lekeleri Çıkarma Süreci

Halı ipliği tarafından emilen lekelerin, standart temizleme işlemleri ile giderilmesi imkansızdır. Halıya derinlemesine işlemiş olan lekeler ancak, özel yıkama işlemlerinin uygulanması ile çıkarılabilir. Lekenin türüne göre yıkama işleminin birkaç defa tekrarlanması gerekebilir. Bazı Leke çıkarma işlemleri evde yapılabilir. Benek adı verilen ve halının yüzeyinde meydana gelen lekeler, evde uygulanacak yüzeysel temizleme yöntemleriyle giderilebilir.profesyonel yıkama işleminde önce özel leke sökücü kimyasallarla, halıdaki lekeler giderilir.

Yıkama Aşaması

Birçok halı yıkama fabrikası, yıkama aşamasında standart yöntemleri benimser. Hilal yıkama olarak biz ise daha farklı yöntemlerle, halıları derinlemesine temizliyoruz. Yıkama aşaması bizce en önemli aşamadır. İçi sıcak su ve özel temizleme deterjanlarıyla dolu havuzda halıları bir süre bekletiyoruz. Bu işlem sonunda, halının derinlerine nüfuz eden kirler ve lekeler yumuşuyor ve çıkmaya hazır hale geliyor.

Yıkamanın ikinci aşamasında tam otomatik halı yıkama makinalarıyla halıları derinlemesine temizliyoruz. Yıkama makinasında yürüyen bant sistemi bulunuyor. makinada halı sırasıyla; ıslatılıyor, şampuanlanıyor, durulanıyor, kirli su sıyrılıyor, kurutuluyor, vakumlanıyor ve son olarak rulo halde sarılıyor.

Hav Süpürme ve Parfümleme Aşaması

Kontrol masası adı verilen düz yüzeyde, halıda hav süpürme işlemi yapılır. Hav süpürme işleminin yapılmasının amacı, yüksek sıcaklıklarda yıkanan halılardan dökülen tüylerin giderilmesidir.

Derinlemesine temizlik sonucunda; kötü koku, maytlar ve tüy parçaları, halı yüzeyinden tamamen giderilmiş olur.

Son olarak özel parfüm kimyasalları ile halılarda kokulandırma işlemi yapılır. Bu işlem kötü kokuların giderilmesi amacıyla gerçekleştirilir.

Teslimat Aşaması

Önceden yapılan etiketleme çalışmasına göre, halılar sahiplerine teslim edilir. Teslim edilmeden önce müşteri aranır ve müsait olma durumu öğrenilir.

Sultangazi Halı Yıkama

Hilal halı yıkama olarak Sultangazi ilçemizin 50. Yıl mahallesi, 75. yıl mahallesi, Cebeci mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Esentepe mahallesi, Gazi mahallesi, Eski Habibler mahallesi, İsmetpaşa mahallesi, Malkoçoğlu mahallesi, Sultançiftliği mahallesi, Uğur Mumcu mahallesi, Yunus emre mahallesi,Zübeyde hanım mahallesi, Habibler mahallesi ve Yayla mahallelerine ücretsiz halı yıkama servisi için Sultangazi halı yıkama servis numaralarımızı arayın size bir telefon kadar yakınız.

Verdiğimiz Hizmetler

  • Sultangazi Yorgan Yıkama Hizmeti
  • Sultangazi Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Sultangazi El dokuma Halı Yıkama Hizmeti
  • Sultangazi Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Sultangazi Yerinde Yatak Yıkama
  • Sultangazi Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Sultangazi Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti
  • Sultangazi Battaniye Yıkama Hizmeti
  • Sultangazi El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir