Hizmet Kalitemiz ve Misyonumuz Halılarınız ev veya işyerlerinizden makbuz karşılığı alınır ve halılarınız numaralandırılır. Firmamıza getirilerek sınıflarına göre ayrılır ve toz dolabına koyularak kum toz ve topraktan arındırılması sağlanır. Daha sonra leke bulunan halılarda leke çıkarma işlemi yapılır, bu işlem sonunda halılarınız ıstatılırak kirlerin yumuşaması için bekletilir. bu süreçten sonra kirleri iyice yumuşayan halılar TSE onaylı halı yıkama şampuanı ile full otomatik fırçalı halı yıkama makinalarında hijyenik bir ortamda yıkanır, Yıkama işlemi sonrasında halılarınız santifürüj sıkma makinasında sıkılarak suyu arındırılır.

Sıkma işlemi sonrasında halılarınız kurutma odalarına alınarak kurutulur, Kurutma işlemi sonrasında halılarınız parfümlenir ambalajlanır ve siz değerli müşterilerimizin kapısına kadar teslim edilir. Memnun kalmadığınız taktirde halılarınız ücretsiz olarak tekrar yıkanır. Neden Havuz Sistemi Kullanmıyoruz? Firmamız uygun görmediği için havuz sistemi kullanmamaktadır.

Nedeni ise başka müşterilerin halılarından çıkan kirler aynı havuz içinde bulunan suyun içene koyulduğu için sizin halılarınızada tenefüs eder ” Örneğin: idrar lekeleri müşteri aksini söylemediği sürece UV ışınları ile görülür. cihaz ise black light diye gecer DCUV-150 Black Light Lamp with Heat Guard Bu UV ışınları hariç bu idrar lekeleri göremezsiniz doğal olarak idrarlı halılar ile birlikte havuza atılan diğer halılarda idrarlı suya yatırılmış olur” bu sebepten firmamız havuz sistemi kullanmamktadır.