Kağıthane Stor Perde Yıkama

Kağıthane Stor Perde Yıkama

İstanbul Avrupa yakasının tarihi dokusu da son derece güçlü olan kentlerinin başında gelen Kağıthane kenti giderek nüfus açısından artıyor ve her alanda değişim, dönüşüm yaşanıyor. Nitekim gereksinimlere istinaden hizmet firmalarına da çok ciddi talepler oluşuyor. Biz de bir hizmet firmasıyız ve Kağıthane stor perde yıkama denilince akla gelen ilk firmaların başında geliyoruz. Bilindiği üzere stor perdeler kendisine özel bir mekanizması olan açılıp kapanabilen perdelerdir. Dolayısı ile yıkama konusunda ayrı bir uzmanlık ister ve normal perdelere göre daha farklı bir biçimde yıkanması gerekir.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Kağıthane stor perde yıkama firmamıza müşterilerden böylesi bir istem geldiği zaman yıkanacak stor perde ya da perdeler ile ilgili bilgiler alınır. Müşterimiz ile belirlenen gün ve saatte termine sadık kalarak süreç başlar. Eğer stor perde yerinde yıkanacak ise ona göre bir adım izlenir. Bizim kendi şirketimizde yıkanacak ise müşterinin adresinden perde alınır. Akabinde stor perde mekanizmasından ayrılır. Önce bir tozundan kirinden arındırmak için kuru temizleme yapılır. Sonrasında ıslak temizleme yapılır. Varsa üzerinde olan lekeler dokusuna ve renginde en ufak bir zarar olmayacak biçimde çıkarılır. Kurutma ve son kontrol sonrası süreç tamamlanmış olur.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Kağıthane stor perde yıkama firmamız yedi gün, yirmi dört saat kesintisiz olarak hizmet veriyor. Başta Kağıthane olmak üzere tüm yakın mıntıkaya hizmet veren bir temizlik firmasıyız. Alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile profesyonel çizgimizden, etik değerlerimizden ödün vermeden son sistem teknoloji kullanarak, mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz. Firmamız kurumsal bir yapıya sahip, tüm alan belgelerine sahiptir. Hem evlere, hem işyerlerine seri ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Kağıthane stor perde yıkama firmamızın fiyatları son derece cazip olup, her bir stor perde başına düz ya desenli olması fark etmeksizin fiyat verilir. Sürekli bizi tercih eden müşterilerimize özel indirimler uygulanır. Farklı ödeme biçimleri de vardır. Nakit, hesap numarasına havale, kredi kartı ile ödeme biçimleri müşterilerimize sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir