Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Avcılar halı yıkama olarak profesyonel hizmet kalitesini en hızlı şekilde sunuyoruz. Sektörün en iyilerinden olmanın verdiği sorumluluklar ile birlikte son teknolojiye sahip halı yıkama makineleri, vakum cihazları, hijyen ilaçları ve el değmeden paketlemeye uygun ambalajları sayesinde sadece temizliği değil hijyeni de profesyonel olarak kapınıza teslim ediyoruz.

Evden alma ve eve teslim hizmetleri ile müşterilerine büyük kolaylık sağlayan Sultangazi halı yıkama fabrikamız uygun fiyat garantisi sunmaya devam ediyor.

Avcılar Halı Yıkama Hijyen Garantisi

Avcılar halı yıkama fabrikası olarak halılarınızın evinizden teslim aşamasından tekrar evinize teslim edilişine kadar her aşamasında hijyen garantisi sunuyoruz. Halı yıkama ve hijyen konusunda alanında uzman ekibimiz sayesinde yürütülen süreç el değmeden yıkama ve kurutma işlemlerini güvenle yaparken yıkama yapılan makinelerde, yıkama alanlarında, ofiste ve servis araçlarında belirli aralıklarla yapılan dezenfeksiyon işlemleri de titiz bay ve bayaların yüzünü güldürüyor.

Gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz halılarınız ultra hijyen teknolojisinden geçerek temizlendiğinden evinizde sizlere uzun süreli hijyen ve temizlik hissini yaşatmaya devam edecektir. Herhangi bir doğrudan lekelenme durumu olmadığı sürece daha az toz ve mikrop tutacağından halılarınız normal bir yıkamaya göre daha geç kirlenecektir.

Sizlerde uzun süreli temizlik hissinin müvadimi bir titizlik anlayışına sahipseniz Avcılar halı yıkama firmamızı hemen arayın halılarınızı temizlik ile buluşturun!

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar halı yıkama fiyatları da firmanın diğer hizmetlerinde olduğu gibi hijyeni uygun fiyatlar ile buluşturmaktadır. Halı yıkama fiyatları halı boyutuna, cinsine ve leke durumuna göre değişmektedir. Sizlerde halınızın yıkaması için ekibimiz ile iletişime geçebilir var ise halınızda ki lekeyi, halı boyutunu ve cinsini belirterek net fiyat bilgisi alabilir ve yıkama talebi oluşturabilirsiniz.

Avcılar halı yıkama hizmetinin yanı sıra profesyonel olarak verdiğimiz diğer hizmetler ise şu şekildedir;

Verdiğimiz Hizmetler

  • Avcılar El dokuma halı yıkama
  • Avcılar Koltuk yıkama
  • Avcılar Stor Perde Yıkama
  • Avcılar Yorgan yıkama
  • Avcılar Battaniye yıkama
  • Avcılar El Dokuma Halı Yıkama
  • Avcılar Yerinde Halı Yıkama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir