Beyoğlu Koltuk Yıkama

Beyoğlu Koltuk Yıkama

Sadece İstanbul’un değil Türkiye coğrafyasının da en güzel kentlerinden bir tanesi olan Beyoğlu her yönü emsalsiz olan kentlerin başında gelir. Son derece tarihi dokusu da olan bu güzide şehirde birbirinden farklı gereksinimlere yanıt veren işletmeler de yer alır. İşte Beyoğlu koltuk yıkama da bunlardan bir tanesi de kentte bu alanda son derece ciddi bir talep vardır. Gerek bölgede olan evlerden, gerek turizm işletmelerinden kesintisiz koltuk yıkama talebi ortaya çıkar. Firmamız da uzun zamandır bu sektörde olan ve adeta sektörün belirleyicisi olan öncü kuruluşlardan bir tanesidir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Beyoğlu koltuk yıkama olarak firmamıza böylesi bir talep geldiği zaman öncelikle müşterilerimizden temel bilgiler alınır. Kaç adet koltuk yıkanacağı, koltuğun dokusu, hizmetin müşterinin adresinde mi yoksa bizim son derece hijyenik ve temiz koltuk yıkama alanında mı yapılacağı belirlendikten sonra süreç anında başlar. Eğer kendi adresimizde koltuk yıkama yapılacak ise müşterinin adresinden korunaklı araçlar ile koltuk ya da koltuklar alınır. Eğer yerinde yıkama yapılacak ise müşterinin adresine gidilerek koltuk yıkama hizmeti verilmeye başlanır. Önce her bir koltuk kuru temizleme işlemine tabi tutulur. Tek tek tozundan arındırılır. Akabinde koltuk üzerinde leke varsa koltuğun dokusuna zarar vermeden doğal bileşenleri olan kimyasallar ile leke ya da lekeler çıkarılır. Üçüncü adımda son sistem teknolojik cihazlar ile koltuklar oturma kısmı ayrı, gövdesi ayrı yıkanır. Kurutma ve son kontrol sonrası koltuk yıkama tamamlanmış olur.

Koltuk Yıkama Hizmeti Neden Önemlidir

Beyoğlu koltuk yıkama denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olarak bu alanda hizmet almanın son derece önemli olduğunu ifade etmemiz gerekir. Evde bireysel olarak da yapılabilir ama istenen temizlik sağlanamaz. O yüzden son derece profesyonel olarak en ince detayına kadar yıkanmalıdır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Firmamızın koltuk yıkama fiyatları son derece uygundur. Koltuk bazında koltuğun özelliğine göre birim fiyat verilir. Ödeme noktasında da nakit, firma hesap numarasına havale, kart ile ödeme gibi ödeme yöntemleri müşterilere sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir