Beyoğlu Stor Perde Yıkama

Beyoğlu Stor Perde Yıkama

Tarihin en eski yerleşim yerleri arasında yer alan Beyoğlu günümüzde son derece turist bir yerleşim yeridir. Sanatın kalbinin de bu kentte attığı net bir biçimde ifade edilebilir. Buna istinaden de irili ufaklı pek çok işletme vardır. Buralarda hem dekoratif amaçlı olarak hem de görünürlük açısından çok değişik tür ve desende perdeler kullanılıyor. Kendisine has bir yapısı olan stor perdeler de onlar arasında yer alır. Bu ürünler de sağlıklı ve hijyenik bir yaşam için belli aralıklarla yıkanması gerekir. İşte biz de Beyoğlu stor perde yıkama denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesiyiz.

Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır

Beyoğlu stor perde yıkama firma olarak nasıl yıkama işlemi yaptığımızı adım adım açıklamamız gerekir ise şu şekilde ana hatları ile bir bilgi verilebilir. Stor perde yıkama son derece titiz yapılması gereken bir iştir zira stor perdelerin kendisine has bir yapısı vardır. Titizlikle yapılması gerekir. Önce stor perde yerinden çıkarılır ve temiz bir yere yerleştirilip hareket mekanizmasından ayrılır. Akabinde her iki bölüm ayrı ayrı yıkanır. Kaba temizlemesi yapıldıktan sonra leke varsa çıkarılır. Sonrasında perde yapısına zarar vermeyecek çevre dostu kimyasallar ile yıkaması yapılır. Kurutma ve son kontrol sonrası mekanizmalar birleştirilir. Son aşamada da perde yerine takılır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Beyoğlu stor perde yıkama firmamız mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışır. Hiçbir detayı atlamaz. Kesintisiz olarak hem evlere, hem işyerlerine hizmet verir. Yılın 365 günü alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veriyoruz. Hem yerinde yıkama, hem kendi işyerimizde stor perde yıkama yapıyoruz. Bizden böylesi bir hizmet almanız için tek bir telefon tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Firmamızın Hizmet Fiyatları

Beyoğlu stor perde yıkama fiyatlarımız da piyasa koşullarına göre son derece uygundur. Perdenin ölçülerine göre birim fiyat belirlenir. Toplu stor perde yıkamalarında birim fiyat düşer. Ödeme de müşterilerimize tüm kolaylıklar sağlanır. Kart ile ödeme, nakit elden ödeme, IBAN numarasına ödeme seçenekleri arasından müşteriler istediği gibi ödeme yapar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir