Shaggy Halı Yıkama İstanbul

Shaggy Halı Yıkama İstanbul

Shaggy Halı Yıkama İstanbul

Shaggy halılar her ne kadar güzel ve modern görünüme sahip olursa olsun yıkama aşamasında son derece zor olabilmektedir. Shaggy halı yıkama İstanbul olarak bu halı türlerinin çok daha farklı bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Aksi halde halının zarar görmesi söz konusu olabilmektedir. Kendine has bir tarzı olan Shaggy halıların uzun tüyleri yıkama aşamasında zorluk çıkarmaktadır. Ancak shaggy halı yıkama yöntemleri sayesinde bu halılar da rahat bir şekilde yıkanabilmektedir.

Shaggy Halı Nasıl Temizlenir

Shaggy halı yıkama İstanbul kapsamında son derece yumuşak ve 80’leri andıran bu halılar günümüzde oldukça popülerdir. Özellikle yatak odalarında kullanılan bu halılar yataktan çıktıktan sonra yumuşak bir zemine basmak isteyen kişiler için birebirdir. Fakat her ne kadar lüks ve yumuşak bir etkisi olmasına karşın Shaggy halıların temizlemesi bir hayli zor olmaktadır. Normal halılar gibi pratik şekilde yıkanamayan ya da temizlenemeyen halıların çeşidine göre temizleme şekli bulunmaktadır. Shaggy halı yıkama olarak bu halı çeşitlerine uygun halı yıkaması yapmak gerekmektedir.

Shaggy Halı Çeşitleri

Flokati Shaggy

Flokati Shaggy halı çeşidine sahip olan kişilerin oldukça düzenli bir şekilde temizleme işlemi yapması gerekmektedir. Renklerin kolay ve hızlıca kirlenebilmesinden dolayı sık sık temizlenmelidir. Böylelikle yumuşak ve kabarık görünüm korunmaktadır.

Yün Shaggy

Shaggy halı yıkama İstanbul kapsamında yün Shaggy halılar çekici görünümü ve sıcaklık vermesiyle oldukça popüler halılardandır. Ayrıca oda içerisinde hava filtresi görevi görerek nemi emmektedir. Diğer Shaggy halılardan daha pahalı olan yün Shaggyler uzun ömürlü kullanım için idealdir. Rahatlıkla ev içerisinde kullanılabilmektedir.

Deri Shaggy

Deri Shaggy halıların hayvan, gıda ve sıvılarla temas etmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Son derece kolay bir şekilde kirlenebilen bu halıların çok daha az kullanılan bir alana serilmesi mantıklı olacaktır. Deri olmasından kaynaklı da kolay temizlenen bu halıları deri temizleyici yardımıyla temizlemek mümkündür.

Akrilik Shaggy

Shaggy halı yıkama İstanbul kapsamında son olarak akrilik Shaggy halısından bahsedecek olursak bu halıların yaygın dayanımının zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenden dolayı da mutfak ve sobalardan uzak tutulması gerekmektedir. Ancak çeşitli lekelere ve hasara karşı çok dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Genel olarak daha düşük fiyatlı alınabilmektedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir