Göktürk Stor Perde Yıkama

Göktürk Stor Perde Yıkama

Anadolu coğrafyasında çok göze çarpmasalar da son derece hoş ve özel yerleşim yerleri bulunuyor. Gözden uzak oldukları için de kimi zaman kendi doğallarını kaybetmiyorlar. İşte o yerlerden bir tanesi de Göktürk isimli yerdir. Göktürk Eyüp Sultan ilçesine bağlı 21 mahalleden oluşan bir yerdir. Son derece kendisine has bir dokusu vardır. Nitekim bu şirin yerleşkede irili ufaklı işletmeler bulunur. Biz de o firmalardan bir tanesiyiz ve Göktürk stor perde yıkama denilince hizmet kalitemiz ile ilk akla gelen işletmeyiz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Stor perdeler tül perdelerden de kumaş perdelerden de açık ara ayrılırlar zira kendilerine ait olan mekanizmaları ile açılıp kapanırlar. Yaylı ya da zincirli olan bir özel mekanizmaları vardır. Bu mekanik kısımla aşağı yukarı hareket ettirilerek perdenin açma kapama işlevi yerine gelir. Dolayısı ile yıkanmaları da normal perdelerden daha farklıdır. En ufak bir yanlışlıkla kırılabilir, mekanizmalar kopabilir. O yüzden uzman ve deneyimli kişiler tarafından yıkanmaları gerekir. Biz de Göktürk stor perde yıkama olarak adım adım bu işlemi yapıyoruz. Önce yerinden perdeyi çıkarıp mekanizmasından ayırıyor ve sonra yıkamaya başlıyoruz. Her iki kısım içinde aynı adımları yapıyor ama kullanılan malzeme ve yıkama adımlarında farklılıklar ortaya koyuyoruz. Kuru temizleme, yıkama, kurutma ve son kontrol işlem adımlarımızdır. Sonra mekanizma birleştirilip perde yerine takılır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Göktürk stor perde yıkama firmamız tüm yetki belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Mutlak müşteri memnuniyeti ile hem evlere, hem işyerlerine hizmet verir. Çevreye duyarlı malzemeler ile stor perde yıkaması yapar. İstenir ise yerinde de tüm önlemleri alarak yıkama yapar. Hijyene önem verilir. Tek kullanımlık ürünler kullanılır. Zamanında teslimat yapılır. Sadece Göktürk bölgesinde değil tüm yakın mıntıkada hizmet verir.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Göktürk stor perde yıkama fiyatlarımız tüm bölge ölçeğinde aynıdır. Birim metrekare bazında fiyatlarımız belirlenir. Yerinde yıkamada rakamlarımız değişmez. Her türlü ödeme kolaylığı tüm müşterilere sağlanır. Kart ile ödeme, nakit elden ödeme, IBAN’a havale ödeme seçenekleri müşterilere sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir