Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama

Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama
İstanbul ilinin birbirinden güzel yerleri yer alıyor ve her birinin kendisine özgü bir yapısı bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de Avrupa yakasında olan ve çok da göze batmayan Gaziosmanpaşa isimli mahalledir. Bu mahallede kent sakinlerinin başka yere gitmeden hizmet alabilecekleri irili ufaklı pek çok firma vardır. İşte biz de Gaziosmanpaşa stor perde yıkama firması olarak yıkama sektöründe hizmet veren bir kuruluşuz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Gaziosmanpaşa stor perde yıkama firmamıza talep geldikten sonra müşteri ile belirlenen gün ve saatte termine sadık kalarak süreç başlatılır. Nerede bu işlem yapılacak olursa olsun önce perde camdan çıkarılır. Akabinde mekanizmalarından ayrılır ve ayrı ayrı yıkama işlemleri başlar. Her bir bölüme doğru ekipmanlar kullanılır. Burada tüm prosesler benzerdir. Önce kuru temizleme, sonra varsa leke ve izlerin giderilmesi, sonra ıslak temizleme, akabinde kurutma ve son aşamada kontrol vardır. Sonrasında parçalar birleştirilir ve ürün yerine asılarak süreç tamamlanır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Gaziosmanpaşa stor perde yıkama firmamızı seçmeniz için birçok neden sayabiliriz. Biz de başlıca nedenleri şöyle yazabiliriz. Öncelikle uzman ve deneyimli bir firmayız. İlkelerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Sadece Gaziosmanpaşa ilçesinde değil tüm yakın mıntıkada hizmet veriyoruz. Yılın 365 günü çalışıyoruz. İstenirse stor perdenin olduğu yerde de yıkama yapıyoruz. Bunun için ek bir ücret talep etmiyoruz. Dahası bulunduğunuz yerlerde olan diğer tüm perdeleri de çok uygun fiyata yıkıyoruz. Doğru ve kaliteli malzeme kullanıyor ve 0 ppm ile çalışıyoruz. Müşterilere her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Firmamıza tüm iletişim kanallarından dilediğiniz zaman erişerek taleplerinizi iletebilirsiniz. Hem evlere, hem de tüm işletmelere eski yeni stor perde demeden yıkama yapıyoruz.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Gaziosmanpaşa stor perde yıkama olarak firmamızın hizmet fiyatları son derece uygundur. Birim metrekare bazında ücretlendirme yapılır. Toplu yıkama taleplerinde özel indirimler uygulanır. Yerinde yıkamada fiyat değişmez. Ödeme de elden nakit ödeme, firma hesap numarasına havale, kart ile ödeme gibi ödeme biçimleri vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir