Yeşilpınar Halı Yıkama

Yeşilpınar Halı Yıkama

Yeşilpınar Halı Yıkama Halı yıkamak, kurutmak, arıtmak birbirden zahmetli ve evde yapılması oldukça zor işlemlerdir. Bu nedenle ev de halı yıkama birçok kişinin en büyük kabusu olduğu, sırf halı yıkamaktan uzaklaşmak için çeşitli çarelere başvurdukları bilinen bir gerçektedir.

Yeşilpınar Halı Yıkama Aşaması

Yeşilpınar halı yıkama fabrikası çağrı ekibine oluşturacağınız halı yıkama talebi sonrasında ekip arkadaşlarımız adresinizden halılarınızı alır. Bir veya birden fazla halı için hizmet sunan fabrikamız adresinizden alınan halıları fabrikamıza getirir ve bura da ilk aşamada toz, kir ve atıklardan arındırılır. Bu işlem vakumlama cihazı ile yapılmaktadır ve yüksek vakum gücü ile halı dipleri ve yüzeyi temizlenir ardından yıkama işlemi başlar. Burada son teknoloji halı yıkama cihazları kullanılır ve halılar gerekli durumlarda birden fazla kez yıkama işlemine tabii tutulur. Kurutma işlemi sonrasında hijyenik şeffaf paketlerle yıkanan halılar paketlenir ve yeniden adrese teslim edilir.

Yeşilpınar halı yıkama fabrikasında tüm halı yıkama aşamaları uzman ekip tarafından profeyonel olarak sürdürülmekte ve el değmeden hijyenik ortamlarda gerçekleşmektedir.

Yeşilpınar Halı Yıkama Kurutma ve Havalandırma Aşaması

Halı yıkama işleminin tamamında en çok dikkat edilmesi gereken işlem kurutma işlemidir. Bunun nedeni doğru ve hızlı bir şekilde kurutulmayan halılar da kokma, sararma, küflenme ve çürüme gibi deformasyonların yaşanması ihtimalidir. Yeşilpınar halı yıkama fabrikasında halılar dipten yüzeye kadar halıya zarar vermeden (fazla sıkma veya asma vb.) doğru bir şekilde kurutulmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetler

Yeşilpınar halı yıkama fabrikası olarak halı yıkamanın yanı sıra verdiğimiz diğer yıkama hizmetleri ise şu şekildedir;

  • Yeşilpınar Yorgan Yıkama Hizmeti
  • Yeşilpınar Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Yeşilpınar El dokuma Halı Yıkama Hizmeti
  • Yeşilpınar Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Yeşilpınar Yerinde Yatak Yıkama
  • Yeşilpınar Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Yeşilpınar Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti
  • Yeşilpınar Battaniye Yıkama Hizmeti
  • Yeşilpınar El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti

Yeşilpınar halı yıkama hizmetleri evinizde ki sabit olan veya olmayan halı, perde, koltuk, yorgan, battaniye, yatak ve benzeri tüm eşyalarınız da profesyonel yıkama hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir