Şişli Stor Perde Yıkama

Şişli Stor Perde Yıkama

Sadece İstanbul’un değil dünyanın da en modern kentlerinden bir tanesi Şişli kentidir. Son derece elit bir insan grubunun yaşadığı bu şehirde, kent sakinlerinin gereksinimlerine tam anlamı ile hizmet veren birbirinden kaliteli işletmeler vardır. Her ne kadar Şişli denilince akla dünyaca ünlü mağazalar ve cafeler gelse de hizmet sektöründe çalışan değişik firmalar vardır. Biz de  Şişli stor perde yıkama denilince çok popüler bir firmayız. Kentimize yaraşır ve tüm beklentilere her an için yanıt vermeye çalışan bir üst segment temizlik şirketiyiz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Şişli stor perde yıkama firmamız müşterilerden böylesi bir istem geldiği zaman önce stor perde ile ilgili temel bilgileri alır. Akabinde perde nerede yıkanacak olursa olsun yerinden çıkarılır. Akabinde hareket mekanizması perde kısmından ayrılır. Her bölüm ayrı ayrı yıkanır. Önce kuru temizleme yapılarak perde yıkamaya hazır hale getirilir. Akabinde su, is gibi lekeler varsa özel bir madde ile çıkarılır. Üçüncü işlem olarak artık yıkama vardır. Kurutma ve son kontrol sonrası stor perde birleştirilip yerine takılır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Şişli stor perde yıkama olarak müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak kabul ediyor ve kesinlikle uzun süreli iletişimler kurmaya çalışıyoruz. Bize gelen tüm stor perdelere kendi işyerimizde evimizde kendimiz kullanıyor gibi düşünerek ona uygun hizmet veriyoruz. Tüm alan belgelerine sahip son derece kurumsal temizlik kuruluşuyuz. Sadece Şişli ölçeğinde değil tüm yakın mıntıkaya da çizgimizden ödün vermeden çalışıyoruz. Yıkama yapan arkadaşlarımız uzun yıllardır bünyemizde olan ve bu alanda eğitim almış olan kişilerdir. Hem evlere, hem işletmelere hizmet veriyoruz. En ufak bir detayı atlamadan birinci sınıf temizlik malzemeleri ile stor perde yıkama yapıyoruz. Yılın 365 günü sizlerin beklentilerini düşünerek çalışıyoruz. Firmamıza ister telefon ederek, ister bizzat gelerek ya da sitemiz üzerinden gereksinim duyduğunuz her an için ulaşabilirsiniz.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Şişli stor perde yıkama firmamız tüm müşterilerine özel fiyatlar uygular. Stor perdenin özelliğine göre fiyatlarımız belirlenir. Birim metrekare üzerinden en uygun fiyatlar verilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir