Eyüpsultan Stor Perde Yıkama

Eyüpsultan Stor Perde Yıkama

İstanbul’un en güzel kentlerinden bir tanesi hiç tartışmasız tarihi dokusu ile öne çıkan yerlerden olan Eyüpsultan ilçesidir. Tarihi dokusundan ötürü özellikle yerli turistlerin gözdesi olsa da kentin son derece yerleşik bir halkı vardır. Kentte de irili ufaklı farklı gereksinimlere hitap eden firmalar vardır. İşte biz de Eyüpsultan stor perde yıkama firması olarak son derece özel bir hizmet veriyoruz. Stor perdeler normal perdelerden biraz daha farklıdır. Kullanılan malzemeler ve mekanizma herhangi bir perdeden çok daha farklıdır. Buna istinaden de özellikle yıkanması başlı başına bir uzmanlık gerektirir. İşte biz de bu bilinçle hareket eden ve bu alanda çıtayı yukarılara taşıyan bir kuruluşuz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Eyüpsultan stor perde yıkama işletmemiz kurumsal çizgisinden ve etik değerlerinden ödün vermeden stor perde yıkama işlemi yapar. Müşteriden stor perde yerinden söküldükten sonra eğer müşterinin adresinde yıkanacak ise ona göre gerekli önlemler alınıp süreç başlatılır. Lakin firmamıza götürülecek korunaklı bir biçimde firmamıza götürülerek işlemlere başlanır. Önce nerede olursa olsun temiz ilk defa kullanılan bir bez ile mekanizmasından ayrılan perde üzerinde olan tozdan arındırılır. İyice kuru bir biçimde silinerek yıkamaya hazırlanır. İkinci adımda üzerinde leke bulunur ise özel leke gidericiler ile perdeye en ufak bir zarar vermeden çıkarılır. Üçüncü adımda artık stor perdenin yapısına uygun malzeme ve ekipmanlar ile incelikli bir işçilik kullanılarak yıkama yapılır. Kurutma ve son kontrolden sonra işlem tamamlanır. Mekanizmalar birleştirilip, yerine stor perde asılır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Eyüpsultan stor perde yıkama firmamız kesintisiz çalışır. Sözleşmeli olarak hizmet verir. Alan yetki belgelerine sahiptir. En ufak bir detayı atlamaz. Her zaman için verilen termine sadık kalınır. Müşterilerimiz bize istedikleri biçimde ulaşır. Ücretsiz olarak perdeler adresten alınır ve akabinde adrese teslim edilir.

Firmamızın Hizmet Fiyatları

Eyüpsultan stor perde yıkama fiyatlarımız son derece uygundur. Birim metrekare bazında tüm kent ölçeğinde aynı fiyatlar vardır. Ödemede de tüm kolaylıklar sağlanır. Müşteriler diledikleri gibi ödeme yapabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir