Kemerburgaz Stor Perde Yıkama

Kemerburgaz Stor Perde Yıkama

Kemerburgaz İstanbul ili Avrupa Yakası ilçelerinden olan Eyüpsultan’a bağlı olan bir nahiyedir. Çok sayıda köy ve mahalleden oluşan, tarihçesi ama son yıllarda giderek göç alan bir yerleşim yeridir. Kentte irili ufaklı çok sayıda değişik kesimlerin beklentilerine yanıt veren işletme vardır. Nitekim içlerinde hizmet sektöründe çalışan kuruluşlara da yaşanan arz talep dengesi için büyük bir iş düşer. Temizlik alanında çalışan firmalar son derece geniş bir alanda çalışır. Biz de Kemerburgaz stor perde yıkama olarak başta stor perde temizliği olmak üzere geniş bir alanda çalışan hizmet şirketiyiz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Kemerburgaz stor perde yıkama firmamız hakkında bilgi vermeden önce bu tür bir perdenin nasıl yıkandığı konusunda açıklama yapmamız gerekir. Kuruluşumuz daha önce bizden hizmet alanların son derece iyi bildiği gibi tam olarak dünya normlarında perde yıkama işini son sistem teknoloji ile her müşteriye özel olarak yapar. Sonuçta her perdenin kendince bir yıkama şekli vardır. Zira perdelerde kullanılan malzemeler farklıdır. Stor perdeler ise benzerlerinden açık ara ayrılır. Biz de tüm bu detaylara dikkat ederek özenle işimizi en titiz bir biçimde 0 ppm ile yapıyoruz. Önce perde yerinden çıkarılır. Sonra parçalarından ayrılır. Her bir parça ayrı ayrı kuru temizleme, yıkama, kurutma ve son kontrol işlemlerine tabi tutulur. Son kontrol, parçaların birleştirilmesi ve yerine asma biçiminde işlemler tamamlanır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Kemerburgaz stor perde yıkama firmamız tüm yetki belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışır. Yerinde yıkama hizmeti istenir ise onu da yapar. Çevre dostu malzeme kullanır. Kesintisiz çalışır. Alanında uzman profesyoneller ile hizmet verir. Kalitesinden ve çizgisinden ödün vermez. Sadece Kemerburgaz değil tüm yakın mıntıkada çalışır.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Kemerburgaz stor perde yıkama firmamızın hizmet fiyatları kalitemiz de göz önüne alındığı zaman son derece uygundur. Birim metrekare üzerinden fiyatlar belirlenir. Yerinde yıkamada fiyat değişmez. Ödeme de değişik ödeme biçimleri müşteriye sunulur. Müşteriler istedikleri gibi ödeme yapabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir