Yerinde Hazır Yatak Yıkama

Yerinde Hazır Yatak Yıkama

Yerinde hazır yatak yıkama kimi zaman yerinden kalkması mümkün olmayan veya yerinde yıkanması uygun olan yatak veya koltuk benzeri eşyalarınızın temizliğinde vazgeçilmez bir hizmettir. Yapılan istatistiklere göre insan yaşamınının 3’te 1’ini yatakta geçirmektedir. Hal böyle olunca zaman içerisinde temizlenmeyen, kir ve tozlardan arındırılmayan yataklar uyku kalitesini ciddi bir şekilde düşürmektedir.

Hijyen ve temizlik işlemleri görmeyen bir yatakta uyuyup uyanmak bir süre gün içerisinde halsizliğe yorgunluğa ve uykusuzluğa sebebiyet vermekte bu durumda fiziksel ve psikolojik olarak hastalıklara yol açmaktadır. Bu hastalıklara maruz kalmamanın yolu ise belirli aralıklarla yapılabilecek yatak yıkama işleminden geçmektedir. Evinizde kısa sürede yapılabilecek bu işlem sayesinde kesintisiz bir uykuya kavuşabilirsiniz.

Yerinde Hazır Yatak Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yerinde hazır yatak yıkama talebi oluşturulduktan sonra alanında uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarınıda alarak evinize gelir. Yatağınıza öncelikle uygulanacak işlem vakumlu temizlik uygulamasıdır. Vakumlu temizlik aracılığıyla yatak üzerinde bulunan toz ve kir kalıntıları yok edilir. Ardından kimyasal içermeyen doğal içerikli aynı zamanda leke çıkarıcı özellikte ki temizleyici uygulaması yapılır. Bu işlem yatakta bulunan ter ve benzeri tüm lekelerin çözülmesini sağlayan bir uygulamadır.

Leke çözdürme işleminin ardından son teknolojiye sahip yıkama makinesinin fırça başlığı ile yatağınıza sulu yıkama yapılır. Sulu yıkama ve durulama birkaç kez tekrarlandıktan sonra yatağa nüfus eden tüm kir vakumlanarak arındırılır. Yerinde yıkama işlem sonrasında yatağınızda herhangi bir deformasyon olmacağı gibi ön kurutma yapıldığından sararma, kokma ve benzeri sorunlarda yaşanmayacaktır.

Yerinde Hazır Yatak Yıkama İşlemi Fiyatı Ne Kadar?

Yerinde hazır yatak yıkama işlemi %100 müşteri memnuniyetine sahip leke çıkarma garantisine sahiptir. Firmamız kalitesi en hızlı ve güvenilir şekilde sunarken aynı zamanda en uygun fiyatlardan müşterine hizmet vermektedir. Web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan arayarak fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

Sökülmesi ve takılması mümkün olmayan veya ekstra masrafa sebep olabilecek kısacası yerinde yıkama gerektiren tüm eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz firmamız hızlı hijyeni en uygun fiyatlardan sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir