Yeşilpınar Stor Perde Yıkama

Yeşilpınar Stor Perde Yıkama
Perdeler günlük yaşamın bir parçasıdır. Aynı zamanda dekorasyonu da güçlendirirler.  Son yıllarda her alanda olduğu gibi perdeler de çeşitlenmiş durumdadır. Günümüzde iki perde kullanılmasına gerek bırakması ve kullanıldığı alana çok modern bir hava kattıkları için bu tür perdeler kullanılıyor. Lakin tüm ürünlerin olduğu gibi sağlıklı bir yaşam için doğru bir biçimde yıkanması gerekiyor. İşte biz de Yeşilpınar stor perde yıkama firması olarak bu çok özel ürünlerin yıkanmasını dünya normlarında gerçekleştiriyoruz. Nitekim bu alanda mahallenin en önemli kuruluşlarından bir tanesiyiz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Yeşilpınar stor perde yıkama firmamız perdeyi yerinden alır. Parçalarından ayırır. Akabinde her bir bölüm ayrı ayrı yıkanır. Kuru temizleme sürecin ilk adımıdır. Akabinde leke var ise giderilir. Islak temizleme yapılır. Sonrasında kurutma ve son kontrol yapılır. Parçalar birleştirilir ve yerine takılarak işlem tamamlanır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Yeşilpınar stor perde yıkama firmamızı tercih etmeniz için birçok sebep var. Referanslarımıza baktığınız zaman nedeni çok daha iyi anlayabilirsiniz. Firmamız profesyonel çizgisinden ödün vermeden tamamen kurumsal olarak çalışır. Alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışır. Yerinde yıkama da yapar. Sadece Yeşilpınar mahallesine değil tüm yakın mıntıkaya çalışır. Birinci sınıf malzeme kullanır. Ne zaman teslim edileceği ifade edilmiş ise tam zamanında yıkanan perdeler özenle teslim edilir. Bize istediğiniz zaman her biçimde ulaşabilirsiniz. Bir mesaj atmanız bile yeterlidir.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Yeşilpınar stor perde yıkama fiyatlarımız birçok kuruluşla kıyaslandığında, hizmet kalitemiz de göz önüne alındığı zaman son derece uygundur ve ödenen paraya fazlası ile değer. Tüm stor perdelerde perdenin ölçülerine göre birim metrekare fiyat verilir. Desenli olup olmaması, yerinde yıkanıp yıkanmaması fiyatları değiştirmez. Aynı şekilde ödeme biçimi de fiyatlara etki etmez. Her yıl bir kere enflasyon oranına göre fiyatlarımız güncellenir. Sürekli bizimle çalışan müşterilere özel indirimler uygulanır. Değişik ödeme biçimleri de müşterilere sunulur. Müşteriler istedikleri gibi ödeme yapabilirler. Nakit ödeme, kart ile ödeme, hesap numaramıza havale yapılması biçimleri vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir