Sultangazi Stor Perde Yıkama

Sultangazi Stor Perde Yıkama

Sultangazi kenti İstanbul Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Kent son yıllarda giderek daha da gelişir iken hemen her kesimden insanın yaşadığı son derece kozmopolit bir kenttir. Kentte irili ufaklı gerek imalat sektöründe, gerek hizmet sektöründe birçok kuruluş vardır. Biz de perde yıkama alanında hizmet veriyoruz ve Sultangazi stor perde yıkama denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesiyiz ve net bir biçimde domino etkisi yarattığımızı ifade edebiliriz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Stor perdeler her ne kadar işyerlerinde beyaz yakalıların ofislerinde kullanılacak diye düşünülse de günümüzde evlerde çalışma odalarında, mutfaklarda da kullanılmaya başlamış durumdadır. Son derece pratik kullanımları vardır. Ayrı ayrı birden fazla perde kullanımını da ortadan kaldırır iken takıldıkları camlara ayrı bir güzellik katarlar. Modern bir görünüşleri vardır. Mekana istenen düzeyde ışığın girmesini sağlarlar. Biz de Sultangazi stor perde yıkama olarak ürünün özelliklerini son derece iyi bilen bir kuruluş olarak son derece titizlikle ve prosedürlere uyarak yıkama yapıyoruz. Önce perde yerinden çıkarılıyor. Sonra perdenin parçaları birbirinden ayrılıyor ve akabinde yıkama işlemi hijyen kurallarına uygun bir biçimde başlıyor. Buna göre kuru temizleme, ıslak temizleme, kurutma ve son kontrol adımları gerçekleşiyor. Sonrasında ise perdenin parçaları birleştirilerek yerine takılıyor. Kısaca süreç bu şekildedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Sultangazi stor perde yıkama firmamız sektörün en eski firmalarından bir tanesidir. Stor perde yıkama alanında uzun yıllara dayanan bir deneyimi vardır. Bunun yanı sıra dünyada olan örneklerine göre perdenin hiçbir yerine zarar vermeden yıkama işlemi yapar. Yerinde yıkama istenir ise onu da gerçekleştirir. Bunun yanı sıra tek ya da çok sayıda fark etmeksizin tüm perdeleri seri ve hızlı bir biçimde yıkar. Hem evlere, hem işyerlerine hizmet verir. Bir telefon ile bize ulaşılması mümkündür.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Sultangazi stor perde yıkama fiyatlarımız tüm ilçe sınırları içinde aynıdır. Hizmet kalitemiz göz önüne alındığı zaman fiyatlarımız oldukça uygundur. Birim metrekare bazında fiyatlandırma yapılır. Ödemede de tüm kolaylıklar sağlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir