Yorgan Yıkama Fiyatları İstanbul

Yorgan Yıkama Fiyatları İstanbul

Yorgan Yıkama Fiyatları İstanbul Yorganlar günlük hayatımızda özellikle kış aylarında evimizde en çok kullandığımız eşyalardan biridir. Gerek elyaf yorganlar gerek ise yün yorganlar bizi kışın soğuklarından korurken bahar ayları geldiğinde ise temizlenme ihtiyacı duyulabiliyor. Kirlenen yorganların yanı sıra zaman zamanda yüklük benzeri dolaplarda uzun süre bekletildiğinden havasız kalan yorganlarda da sararma veya güvelenme görülebiliyor. Bu nokta ise zaman zaman zorluklar yaşanabilmektedir.

Ağır yorganların yıkanması kuruması işlemi ise oldukça zahmetli ve uygun alan isten bir işlem olduğundan firmamız bu temizlik işlemini yaparak müşterilerini sıkıntıdan kurtarıyor. Özel olarak üretilen yorgan yıkama makineleri sayesinde el değmeden temizlenen yorganlarınız uzun süre sürecek olan üstün hijyen ve temizlik hissi ile sizlere teslim edilir. Belirli aralıklarla yapılacak olan yorgan yıkama işleminiz sayesinde yorganlarınız uzun ömürlü olacağı gibi sağlığınız açısından da konforlu bir kullanım sunar.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır

Eski zamanlarda müstakil evlerde oturmanın daha yaygın olduğu dönemlerde profesyonel yıkama fabrikaları da olmadığından yün veya elyaf olsun tüm yorganlar bu bahçelerde yıkanır ve kurutulurdu. Ancak günümüzde halkımızın geneli apartman gibi toplu konutlarda oturduğundan yün yorgan yıkama işlemini evde yapmak neredeyse imkansız. Elyaf yorganlar ise ağırlığına bağlı olarak çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olmadığından yün veya elyaf olsun tüm yorganlarınızın temizliğinin profesyonel bir yıkama firması tarafından yapılması gerekmektedir.

Firmamıza talep oluşturduktan sonra ekip arkadaşlarımız evinize gelerek yorgan, halı veya battaniye olsun yıkanmasını istediğiniz tüm ürünleri alır. Bu aşamada asla ürünlerinizi fabrikaya getirmeniz veya fabrikadan teslim almanıza gerek yoktur. Adresten alma ve adrese teslim işlemi tamamen ücretsizdir. Adresinizden alınan yorganınız fabrikamıza getirildikten sonra cinsine veya ebatına göre uygun olarak temizlik ürünü ve temizleme yöntemiyle temizlenir ardından kurutularak hijyen paketlerinde paketlenerek yine adresinize teslim edilir.

Yorgan Yıkama Fiyatı Ne Kadar

Yorganlar ebatlarına veya çeşitlerine göre değişiklik gösterdiğinden fiyatlandırma konusunda da değişimler yaşanmaktadır. Bu nedenle yün, elyaf veya pamuk olsun tüm Yorgan Yıkama Fiyatları İstanbul için web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan arayarak fiyatlandırma konusunda net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir