Gazi Mahallesi Stor Perde Yıkama

Gazi Mahallesi Stor Perde Yıkama
Sultangazi ilçesinin son derece karakteristik olan mahalleleri vardır. İşte o mahallelerinin en başında Gazi Mahallesi vardır. Bu mahalle son derece kozmopolittik ve çok değişik kesimden insanlar vardır. Buna paralel olarak da yaşanan arz talep dengesi içinde irili ufaklı işletme vardır. İşte biz de Gazi mahallesi stor perde yıkama şirketi arayan herkesin kolayca ulaşabileceği ve bu alanda farkını açık ara ortaya koyan bir firmayız. Sizlere de bu çok özel perdenin yıkanması konusunda hizmet vermek isteriz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Gazi mahallesi stor perde yıkama olarak önce perde yerinden çıkarılır. Bunun akabinde perde mekanizmaları birbirinden ayrılır ve tüm mekanizmalar için adım adım temizlik başlar. Önce kuru temizleme ve perdenin tozunun alınması, sonra varsa leke çıkarılması, ıslak temizleme yani yıkama, kurutma, son kontrol ve tekrar parçaların birleştirilip yerine perdenin asılması biçimindedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Gazi mahallesi stor perde yıkama firmamız ile çalışmanız için size çok fazla neden söyleyebiliriz. Bunların en başında firmamız son derece eski bir firma olup, adeta stor perde yıkama noktasında sektörünün belirleyicisi olan kuruluşlardan bir tanesidir. Tüm alan belgelerine sahiptir. Kurumsal çizgisinden ödün vermeden mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışır. Hem evlere, hem işyerlerine hizmet verir. İstenir ise yerinde yıkama yapar.  Son sistem teknoloji kullanılır. Müşteriye verilen süre içinde hiçbir gecikme olmadan stor perde teslimi yapar. Alanında eğitimli ve uzman kişiler tarafından hijyenden taviz vermeden stor perde yıkama yapılır. Kesintisiz olarak çalışır. Tek bir perde için bile yıkama yapılır. Tüm Gazi mahallesi ve yakın mıntıkada çalışır. Firmamıza telefon ederek, mesaj atarak ya da Whatsapp hattımız üzerinden ulaşılabilir. Kısaca bizimle çalışmanız için çok sayıda neden bulunuyor.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Gazi mahallesi stor perde yıkama firmamızın hizmet fiyatları piyasa araştırması yapıldığında net bir biçimde görüleceği gibi son derece uygundur. Birim metrekare bazında tüm mahalle ölçeğinde tek bir birim fiyat vardır. Fiyatlarımıza KDV ve yol masrafları dahildir. Yerinde yıkama olması durumunda ek bir para talep edilmez. Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, banka kartı ile ödeme, elden nakit ödeme, firma hesap numarasına ödeme yapma gibi ödeme biçimlerimiz vardır. Müşteriler istedikleri gibi ödeme yapabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir