Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Halı yıkamanın en güvenilir adresi artık İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi Zeytinburnu halı yıkama fabrikasında da güvenle hizmet vermeye devam ediyor. Fabrikamız yoğun çalışmaları ve son teknolojiye sahip makineleri sayesinde müşterilerine lekesiz ve hijyenik bir şekilde yıkanmış halılarını sunar.

Fabrikamıza gelen tüm halılar özel temizleyiciler, son teknoloji halı yıkama makineleri ve uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarır.

Zeytinburnu Halı Yıkama Fiyatları

Zeytin burnu halı yıkama fabrikamız da yıkanacak halıların tamamı farklı işlemlerden geçtiğinden yıkama fiyatları da her halı için farklı olmaktadır. Bu nedenle net bir halı yıkama fiyatı belirtmek mümkün değildir.

Fabrikamızdan bu profesyonel hizmeti almak istiyorsanız net fiyat bilgisine ulaşabilmek için hemen arayın! Ekip arkadaşlarımız ile halı bilgilerinizi ( boyutu, cinsi vb.) paylaşarak fiyat bilgisi alabilir ve talep oluşturabilirsiniz.

Zeytinburnu Halı Yıkama Aşamaları

Müşterilerimizin oluşturduğu halı yıkama talebi sonrasında ekip arkadaşlarımız müşteri adreslerinden yıkanacak halıları alır. Ardından halı analizi aşaması başlar. Bu aşamada halıların dokuma cinsi ve boyut tespiti yapılır. Analiz sonucuna uygun olarak temizleme yöntemi ve temizleyiciler seçilir. Ardından halı uygun yöntemlerle derinlemesine temizlenir ve hızla kurutulur.

Halı yıkamada en önemli aşamalardan biri olan kurutma işlemi doğru yapılmadığı takdirde sararmalar, küflenme veya koku problemlerini ortaya çıkardığından fabrikamız yıkama kadar kurutma işlemine de titizlik göstermektedir.

Verdiğimiz Hizmetler

Zeytinburnu halı yıkama fabrikamız %100 müşteri memnuniyeti ile birlikte halıları dipten uca derinlemesine temizlerken ultra hijyen teknolojisi sayesinde de dezenfekte etmektedir. Firmamız bu eşsiz temizlik hizmetini sunduğu diğer hizmetleri şu şekildedir;

  • Zeytinburnu Yorgan Yıkama Hizmeti
  • Zeytinburnu Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Zeytinburnu El dokuma Halı Yıkama Hizmeti
  • Zeytinburnu Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Zeytinburnu Yerinde Yatak Yıkama
  • Zeytinburnu Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Zeytinburnu Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti
  • Zeytinburnu Battaniye Yıkama Hizmeti
  • Zeytinburnu El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti

Zeytinburnu halı yıkama fabrikamızın güvencesiyle sizler de halılarınızın yıkanmasını istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim numaramızdan arayarak halı yıkama talebi oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir