Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama fabrikası profesyonel bir halı yıkama hizmet alanıdır. Bu alanda teknolojik makine, temizleyiciler ve alanında uzman kişiler tarafından halı yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmamız hizmet ağını genişleterek İstanbul’un her ilçesinde hızlı servis araçları sayesinde müşterilerine sorunsuz bir şekilde halı yıkama hizmeti sunuyor. Firmamız üzerinden sağlayacağınız profesyonel halı yıkama hizmeti ile üstün kalite ve hijyen performansını evinize taşıyabilirsiniz.

Antibakteriyel Halı Yıkama İşlemi

Halı yıkama fabrikalarımız müşterilerinin talebi doğrultusunda teslim aldığı halıları aşamalı bir yıkama sürecine tabii tutar. Bu süreçte ilk olarak halı analizi yapılmaktadır. Yıkama öncesi yapılan ilk aşama olan analiz sayesinde yıkama sırasında herhangi bir deformasyon yaşanmaması için çalışma sağlanır. Bu çalışma halının cinsini, renk yoğunluğunu, boyutunu, dokuma tekniği gibi özelliklerini belirler. Daha sonra halı cinsine uygun olan temizleyici ve yıkama tekniği seçilerek yıkama işlemi başlar.

Teknolojik makineler sayesinde el değmeden halı yıkama, kurutma ve paketleme işlemi gerçekleşir. Bu işlem halılarda herhangi bir mikrobun üremesine engeller aynı zamana mevcut ise içerisinde ki tüm kir, toz ve mikroorganıizmaları yok ederek antibakteriyel halı yıkama işlemi tamamlanmış olur. Tüm bu uygulamaların ardından halınız temizlenmiş kurutulmuş ve hijyenik bir şekilde evinize teslim edilir.

Profesyonel Halı Yıkama Fabrikası

Halılar uygun ortamlarda doğru bir şekilde yıkanmadığı takdir de sizlere maddi ve manevi büyük sorunlar çıkarabilmektedir. Su ile başlayan yıkama işlemi uygun temizleyici seçilmez ise renk çözünmesi yaparak halı içerisinde renk bulaşması yapabileceği gibi yine yanlış temizleyici halı ipliklerinde çürüme ve yıpranma da yapabilir.

Bunun yanı sıra kurutma uygulaması hızlı ve etkili bir şekilde yapılamayan halılarda sararmai küflenme ve kokma gibi telafisi pekte mümkün olmayan başka sorunlarda meydana gelebilmektedir. Bu nedenle halı temizliğinizi her zaman alanında uzman olan bir halı yıkama fabrikası‘na teslim etmenizi öneriyoruz.

İstanbul’un her ilçesinde her alan halı yıkama fabrikalarımız ile bizler işinin ehli kişiler olarak müşterilerimizin yanındayız. Sizlerde evinizde bulunan halılarınızı emin ellere teslim etmek isterseniz sitemizde bulunan numaralarımızdan halı yıkama fabrikamıza ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir