Eyüpsultan Koltuk Yıkama

Profesyonel, ucuz, deneyimli Eyüpsultan koltuk yıkama Eyüpsultan’daki tüm lekelerin %95’ini yerinde çıkarıyoruz. Temel temizlik için alerjisi olanlar ve çocuklar için güvenli, kokusuz ve biyolojik olarak parçalanabilen ürünler kullanıyoruz. Kullanım sonrasında derinlemesine temizleyici şampuanı uyguluyor ve kalıntı bırakmadan duruluyoruz. Temizlik sırasında kullanılan suyu vakumlayıp aynı anda tüm akarları yok ediyoruz. 2016 yılından beri tecrübemiz sayesinde Ikea, Bolia, Himolah, Benz, B&B Italia, Vitra, Vitsoe, Mulit Polster, Jodenhofer, Bretz gibi tüm üreticileri tanıyoruz. Deri koltuk ve derileri özel ürünler kullanarak gözeneklerine kadar temizliyor ve mastik ile kurutuyoruz. Bizimle kartla (EC ve kredi kartları), nakit veya faturayla ödeme yapabilirsiniz.

Döşemeli mobilyaların temizliğinde güvenilir bir ortak olarak, hâlihazırda geniş bir kapsama alanına sahip olan Eyüpsultan koltuk yıkama profesyonel koltuk temizliği sunuyoruz. Burada döşemeli mobilyalarınızı Eyüpsultan’da güvenilir bir şekilde temizlememizi sağlayabilirsiniz ve randevu için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. Biraz daha uzakta yaşıyorsanız yanınıza gelip koltuğunuzu temizlemenize yardımcı olmaktan da mutluluk duyarız. Hizmet alanımızın dışında döşemeli mobilyaların temizliği hakkında size daha fazla bilgi verebilmemiz için lütfen bizimle önceden iletişime geçin.

Koltuğun küf kokmasını veya kötü kokmasını beklemezseniz, bunun yerine önceden bizimle iletişime geçerseniz buna değer. Koltuktaki su lekeleri ne kadar erken temizlenirse ya da kedi idrarı döşemeden ne kadar çabuk çıkarılırsa o kadar iyidir. Deri koltuğun düzenli olarak temizlenmesi de buna değer çünkü malzeme çok daha dayanıklıdır ve deri koltuğunuzun keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz.

Temizlemek kanepeyi eskisi gibi temiz hale getirecek mi?

Çoğu durumda sorunun cevabı kesinlikle evet çünkü koltuk kılıflarındaki lekelerin neredeyse tamamı çıkarılabiliyor. Bu, kedi veya köpek idrarı, yiyecek ve korkunç şarap lekeleri için geçerlidir. Makinalarımız ile hem mikrofiber hem de deri koltuklarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde temizliyoruz. Eyüpsultan’da yerinde koltuk temizliği ile, zamanınız olduğunda bir tarih bulmak için sizinle birlikte çalışacağız. Özellikle çalışan insanlar için cazip bir seçenek olan kanepenizi akşam veya hafta sonu profesyonelce temizletebilirsiniz. Döşemeli mobilyalarınızı evde hızlı ve güvenilir bir şekilde temizliyoruz, böylece herhangi bir gecikme yaşanmaz ve mobilyalarınız hemen tekrar kullanıma hazır hale gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir