Kağıthane Koltuk Yıkama

Kağıthane Koltuk Yıkama

Kağıthane Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Dereleri ile meşhur olan bu Avrupa Yakası kentinden yakın dönemde geçen tünel kentin çehresini bir anda değiştirmiş durumdadır. Sürekli olarak açılan irili ufaklı işletmeler vardır. Bir de çok eski ve adeta kent ile özdeşleşen kuruluşlar yer alıyor. Ayrıca hem hizmet sektöründe, hem imalat sektöründe yer alan firmalar vardır. Biz de Kağıthane koltuk yıkama kuruluşu olarak hizmet sektöründe çalışıyor ve bu alanda olan gereksinimlere yanıt vermeye çalışıyoruz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Kağıthane koltuk yıkama firmamız sözleşmeli olarak çalışır. Termine sadık kalır. Koltuk yıkama nerede yapılırsa yapılsın önce koltuklar detaylı olarak incelenir. Akabinde temiz ve ilk defa kullanılan bir bez ile kirinden tozundan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir. Bu aşamada koltuk üzerinde leke varsa giderilir. Sonrasında koltuk yıkama ekipmanları ile koltuğun her bir bölümü titizlikle yıkanır. Kurutma yapılır. Son kontroller gerçekleştirilir. Sonrasında koltuk ya da koltuklar müşteriye teslim edilir. Süreç kısaca bu şekildedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Kağıthane koltuk yıkama firmamız ile çalışmanız için çok fazla nedeniniz var. Bunların en başında son derece kaliteli bir hizmet vermemiz geliyor. Son sistem teknoloji ve birinci sınıf malzeme ile her gün hizmet veriyoruz. Koltuk yıkama yapan arkadaşlarımız alanında uzman ve deneyimli, eğitim almış etik değerleri olan profesyonellerdir. Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışırlar. Firmamız tüm yetki belgelerine sahip kurumsal bir firmadır. Hem evlere, hem de her tür işyerine hizmet verir. Bize ister telefon ederek, ister bizzat gelerek ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Tek ya da koltuk takımı yapıyor ve bu noktada bir kısıtlama getirmiyoruz. Yerinde koltuk yıkama da yapan bir kuruluşuz.

Firmamızın Hizmet Fiyatları

Kağıthane koltuk yıkama fiyatlarımız koltuğun özelliklerine göre belirlenir. Tekli ya da ikili, üçlü olması, koltukta kullanılan malzemeler birim fiyatı değiştirir. Yerinde yıkama ile yerimizde yıkama arasında fiyat farkı bulunmaz. Değişik ödeme seçenekleri müşterilere sunulur. Müşterilerimiz dilediği gibi ödeme yapar. Toplu yıkamalarda birim fiyatlarda indirim vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir