Bayrampaşa Stor Perde Yıkama

Bayrampaşa Stor Perde Yıkama

Bayrampaşa son yıllarda giderek çok daha fazla gelişen kentlerden bir tanesidir. Kent gerek iş hacmi, gerek son derece planlı görünümü ile birçok kentten ayrılır. İstanbul’un Avrupa yakasında olan Bayrampaşa kentinde çok farklı alanlarda hizmet veren kuruluşlar vardır. Biz de Bayrampaşa stor perde yıkama firması arayışında olanların ilk aklına gelen firmalardan bir tanesiyiz ve başta Bayrampaşa olmak üzere tüm yakın mıntıkada kesintisiz hizmet veriyoruz.

Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır

Stor perdeler normal perdelerden kullananların son derece iyi bildiği gibi biraz daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu tür perdeler yatay parça parça bölümlerden oluşur. Düz ya da desenli olabilirler. Çek çekli olan mekanizmaları ile açılıp kapanabilir ya da istenilen düzeye getirilebilir. Böylece bulunulan mekanlara istenen düzeyde ışık girer. Bayrampaşa stor perde yıkama firmamız ürün mekanizmasını son derece hakim olduğu için perdenin hiçbir yerine en ufak bir zarar vermeden hijyen kurallarına uygun olarak yıkama işlemi yapar. Kuru temizleme, leke varsa çıkarma, yıkama, kurutma ve son kontrol işlem adımlarıdır. Yerinden çıkarılan perde, yıkama işlemi bittikten sonra yerine takılır.

Neden Firmamızla Çalışmalısınız

Bayrampaşa stor perde yıkama firmamızı tercih edenlerin son derece iyi bildiği gibi biz alanında çıtayı bir hayli yukarılara taşıyan bir şirketiz. Uzun zamandır sektörde olduğumuz için sektörün gereksinimlerini son derece iyi biliyor ve buna uygun çözümler üretiyoruz. İstenmesi durumunda yerinde yıkama hizmetini de gerekli önlemleri alarak yapıyoruz. Seri ve hızlı bir şekilde çevre dostu malzemeler ile stor perde yıkama yapıyoruz. Hem işletmelere hem evlere çalışıyoruz. Kısaca hizmette sınır tanımıyoruz. Her müşteriye ayrı temizlik ekipmanları kullanıyoruz.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Bayrampaşa stor perde yıkama firmamızın hizmet fiyatları da son derece caziptir. Birim metrekare bazında fiyatlandırma yapılır. Sürekli bizi tercih eden müşterilerimize özel indirimler uygulanır. Kart ile ödeme, nakit elden ödeme, firma hesabına havale gibi ödeme biçimlerimiz müşterilerimize sunulur. Müşterilerimiz kendilerine en uygun biçimde ödeme yapar. Bu noktada herhangi bir kısıtlama yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir