Yeşilpınar Koltuk Yıkama

Yeşilpınar Koltuk Yıkama

Döşemeler ve tekstil kaplamalı koltuklar, normal aşınma belirtilerine kahve, kırmızı şarap, meyve suyu veya diğer lekelerin eklenmesi durumunda hızla yıpranmış görünür. Ancak gerilmiş ve kirli sünger döşemeler çoğu zaman çok fazla su ile temizlenir. Koltuk köpüğü suyu sünger gibi emer. Sonuç olarak yaklaşık 24 saatlik uzun kuruma süreleri elde edilir.

Yeşilpınar Koltuk Yıkama olarak 60 – 70°C’de sıcak suyla sprey ekstraksiyon yöntemini kullanıyoruz, bunun birçok avantajı var. Bir yandan sıcak suyun soğuk suya göre daha hızlı buharlaşması nedeniyle kuruma süresi kısalır. Öte yandan döşemelerin ılık suyla temizlenmesi daha derinlemesine yapılır; döşemeler derinlemesine temizlenir. Koltuk temizliğinde olduğu gibi, döşemelerin temizliğinde de yüzey aktif madde içermeyen temizleyiciler kullanarak, çok çabuk tekrar kirlenmelerini önlüyoruz.

Koltukları neden düzenli olarak temizlemelisiniz

“Taze” lekelerin çıkarılması genellikle eski lekelere göre daha kolaydır, bu nedenle herhangi bir kir, leke veya koku fark ederseniz ve fark ederseniz mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz mantıklı olacaktır. Sorunun nedeni döşemeye veya mobilyaya bulaştığında veya zaten kuruduğunda, lekelerin ve kokuların giderilmesi daha zor hale gelebilir. Buna ek olarak, toz ve kir zımpara kâğıdı gibi davranır; her harekette, yabancı maddeler ve kokular döşemeli mobilyalarınıza daha da derin bir şekilde bulaşmakla kalmaz, aynı zamanda genellikle kumaştan yapılmış olan örtü de daha ince ve yıpranmış hale gelir. Düzenli temizlik, koltuğunuzun ömrünün uzamasını ve döşemeli mobilyalarınızın keyfini uzun süre çıkarmanızı sağlar.

  • Koltuk temizliği doğrudan evinizde, yerinde servis
  • Kısa kuruma süreleri yaklaşık 8-10 saattir, ardından hemen kullanılabilir
  • Biyolojik temizlik ürünlerinin kullanımı
  • Akarların giderilmesiyle derin temizlik (alerjisi olanlar için ideal)
  • Ağır kirler bile temizlenir
  • Uygun ve şeffaf fiyatlar

Ve eğer bir kedi veya köpek iyi bir koltukta bir tuvalet sorunu geçirirse, hoş olmayan kokuları tamamen ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizin için kesinlikle bir şeyler yapabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir