Fatih Stor Perde Yıkama

Fatih Stor Perde Yıkama

Yaylı ya da zincirli bir mekanizmaya sahip olan stor perdeler kullanıldıkları ortama bambaşka bir güzellik katarlar. Açma ya da kapama yapmak için bu mekanizmaları yukarı ya da aşağı doğru hareket ettirmek yeterli olur. Tül perde ve kumaş perde yani iki perde kullanılmasına gerek kalmadan tek bir perde ile camlar kapatılabilir. Bu yüzden de son derece pratik olan ürünlerdir. Temizlenmeleri ile diğer perdelerden biraz daha farklıdır. O yüzden evlerde kişilerin yıkaması çok kolay değildir. Biz de Fatih stor perde yıkama firması bu alanda titizlikle çalışıyor ve sizlere hizmet vermenin gururunu kıvancını, mutluluğunu yaşıyoruz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır

Fatih stor perde yıkama firmamızda önce perde yerinden çıkarıldıktan sonra, mekanizmaları ayrılır. Akabinde kuru temizleme işlemi yapılır. Böylece yıkamaya hazırlanır. Bunun akabinde herhangi bir leke varsa özenle leke çıkarılır. Yıkama yapılır. Kurutma özel bir sistemle gerçekleştirilir. Son kontroller yapıldıktan sonra süreç tamamlanır. Kısaca stor perde yıkama hizmet adımları bu şekildedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Fatih stor perde yıkama firmamız daha önce bizden hizmet alanların çok iyi bildiği gibi sadece Fatih kenti bazında hizmet vermez. Tüm Avrupa yakasında yılın 36 günü, bayram tatil gibi dönemlerde de müşterilerini zor durumda bırakmamak için alanında deneyimli ve uzman bir kadro ile çalışır. Birinci sınıf temizlik malzemeleri kullanır. Firmamız hijyen kurallarına riayet ederek her bir perdeye titizlikle yıkama yapar. İstenmesi durumunda ek bir ücret talep edilmeden yerinde yıkama da yapmaktayız. Ayrıca sadece evlere değil, tüm işletmelere hizmet veriyoruz.

Firmamızın Hizmet Fiyatları

Fatih stor perde yıkama firmamızın hizmet fiyatları da son derece caziptir. Müşteri sadakati kapsamında sürekli bizi tercih eden kişi ve kurumlara özel indirimlerimiz vardır. Metrekare bazında fiyat verilir. Yüklü miktarda stor perde yıkamalarında özel indirimler uygulanır. Ödemede ise kredi kartı ile ödeme, elden nakit ödeme, banka kartı ile ödeme ve firma hesap numarasına havale ödeme biçimleri vardır. Müşterilerimiz kendilerine en uygun olan yöntemle ödeme yapabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir