Şişli Koltuk Yıkama

Şişli Koltuk Yıkama

Şişli koltuk yıkama denilince akla gelen ilk firmaların başında bizim firmamız gelir. Koltuklar gündelik yaşamda evlerde, işyerlerinde en çok kullanılan oturma gruplarından bir tanesidir. Nerede ise kullanılmadığı yer yok gibidir. Bizim firmamız da başta Şişli merkez olmak üzere tüm yakın mıntıkada koltuk yıkama hizmeti verir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Şişli koltuk yıkama işlemi adım adım gerçekleşir. İlk adım kuru temizleme işlemidir. Her bir koltuk ayrı ayrı yıkama işlemine tabi tutulur. Önce tozdan arındırılır. Sonrasında koltuk döşeme kumaşı üzerinde leke varsa kumaşa zarar vermeden çıkarılır ve sonrasında ıslak temizleme yaparak koltuk yıkaması yapılır. Koltuğun kılıfı varsa kılıflar çıkarılır, yıkanır. Kurutma ve son kontrol sonrası süreç tamamlanmış olur. Müşterinin başka bir istemi varsa o gerçekleştirilir. Kısaca koltuk yıkama işlemi bu biçimdedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Şişli koltuk yıkama firmamız ile çalışmanız için birçok neden bulunuyor. Bunların en başında firmamızın son derece kurumsal bir firmadır. Uluslararası ölçekte, dünya normlarında hizmet verir. Yine firmamız tüm alan yetki belgelerine sahiptir. Alanında eğitimli ve uzman bir kadro ile yılın 365 günü çalışır.  Koltuk yıkama için kullandığımız tüm malzemeler birinci sınıftır ve çevre dostu bir bilinçle koltuk yıkama yapar. Termine tamamı ile sadık kalırız. Gerek evlere, gerek tüm işletmelere hizmet veriyoruz. Ayrıca koltuk sayısına takılmadan yıkama hizmet veriyoruz. Yerinde yıkama da gerçekleştiriyoruz. Burada tercih müşterilerimize aittir.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Şişli koltuk yıkama firmamızın hizmet fiyatları piyasa araştırması yapıldığında da görüleceği gibi son derece uygundur.  Koltuk yıkama fiyatları koltuk başına verilir. Koltuğun tekli, ikili ya da üçlü olması, koltukta kullanılan malzemeler her bir parametre nihai rakama etki eder. Firmamız sürekli çalıştığı müşterilere özel indirimler uygulanır.  Toplu koltuk yıkamalar için de firmamız da özel indirimler vardır. Ödeme noktasında da kredi kartı ile ödeme, banka kartı ile ödeme, nakit elden ödeme ve banka hesap numaramıza havale ödemeleri vardır. Müşterilerimiz dilediği gibi ödeme yapabilirler. Tercih tamamen kendilerine kalmış durumdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir