Kemerburgaz Koltuk Yıkama

Kemerburgaz Koltuk Yıkama

Kemerburgaz İstanbul ilinin özel yerleşim yerlerinden bir tanesi olup kendisine özgü köy ve mahallelerden oluşan bir nahiyedir. Bölgede nahiye sakinlerine hizmet eden pek çok işletme vardır. Biz de Kemerburgaz koltuk yıkama firması olarak bölge sakinlerine temizlik sektöründe her zaman için kesintisiz  hizmet veriyoruz.

Koltuk Nasıl Yıkanır

Kemerburgaz koltuk yıkama işlemi şu şekilde gerçekleşir. Öncelikle müşterilerden böylesi bir istem geldiği zaman müşteri ile mutabık olunan bir sözleşme imzalanır. Sonrasında ise süreç başlar. Koltuklar nerede yıkanacak olursa olsun önce koltuklar detaylı bir biçimde incelendikten sonra temizlik için kullanılacak malzemeler seçilir. Bunun akabinde koltuğun çerçevesi ayrı bir bezle oturma grubu ayrı bir temiz bezle kuru olarak temizlenir böylece tozdan arındırılır. Sonra bu sırada üzerinde leke varsa özel kimyasallar ile dokusuna zarar vermeden leke olan bölgedeki leke giderilir. Üçüncü adımda koltuk yıkama son sistem teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Kurutma ve son kontroller yapılarak süreç tamamlanır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Kemerburgaz koltuk yıkama firmamız son derece profesyonel bir biçimde çalışır. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veriyoruz. Alanında tüm yetki belgelerine sahibiz. Birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Her tür koltuğun yıkamasını yapıyoruz. Herhangi bir ayrım yapmıyoruz. Tek koltuk bile olsa yıkama yapıyoruz. Hem evlerde, hem işyerlerinde yerinde yıkama yapıyoruz. İnsanların bireysel olarak koltuk yıkaması ellerinde ne malzeme olursa olsun yeterli değildir. Titizlikle en ince yerine kadar koltukları yıkıyoruz. Bu noktada son derece iddialı olduğumuzu net bir biçimde ifade etmemiz gerekir.

Firmamızın Hizmet Fiyatları Hakkında

Kemerburgaz koltuk yıkama fiyatlarımız piyasa araştırması yapıldığında görüleceği üzere son derece uygundur. Koltuk yıkama fiyatları ürün özelliklerine göre belirlenir. Tekli koltuk olması, ikili koltuk olması, üçlü koltuk olması gibi farklı parametrelere göre fiyatlar değişir. Koltuk takımlarının fiyatları ise daha değişiktir. Bunun yanı sıra koltukta kullanılan malzeme de yıkama fiyatlarını değiştirir. Ödeme biçimi olarak ise kart ile ödeme, nakit ödeme,  firma hesap numarasına ödeme biçimleri vardır. Müşteriler dilediği gibi ödeme yapabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir