Göktürk Koltuk Yıkama

Göktürk Koltuk Yıkama

Koltuk temizliğimiz, hem özel hem de ticari müşteriler için Göktürk’teki koltuklar gibi kanepelerin ve diğer döşemeli mobilyaların mobil temizliğini içerir. Profesyonel koltuk temizliği her zaman biyolojik temizlik maddeleri kullanılarak yapılır. Bu da posterlerde sabun, toz gibi kalıntıların kalmaması, hoş olmayan kokuların ve sağlığa zararların ortadan kalkması anlamına gelmektedir. Diğer bir avantaj ise yaklaşık bir ila üç saatlik kısa kuruma süresidir, bu da döşemeli mobilyaların aynı gün tekrar kullanılabileceği anlamına gelir.

Döşemeli mobilyaların evde temizlenmesi aynı zamanda büyük, ağır ve küçük mobilya parçalarının zahmetli bir şekilde taşınmasına gerek kalmaması avantajına da sahiptir. Mobil hizmetimiz tüm işleri doğrudan yerinde gerçekleştirir. Göktürk koltuk yıkama çok kısa sürede yapılabilmekte olup, biyolojik temizlik maddeleri kapalı odalarda dahi çevreye zarar vermez ve herhangi bir sağlık sorununa yol açmaz. Mobil döşeme temizliği Göktürk, Göktürk ve çevresindeki müşterilerimiz için gerçekleştirilmekte olup, diğer şehirlerden de büyük siparişler kabul edilmektedir.

Mobil koltuk temizliği

Mobil servisimiz aynı zamanda Göktürk temizleme sistemi ile koltuklarınızı profesyonelce temizliyor. Alerji ve astım hastaları için yatağın toz akarlarından ve bakterilerden arındırılmış olması özellikle önemlidir. Bu nedenle yatakların yılda bir veya üç kez temizlenmesi önerilir. Ancak Göktürk temizlik sistemleri sadece özel sektörde kullanılmıyor; misafirlere ferah ve temiz bir deneyimi yaşatmak için otel ve pansiyonlarda da temiz koltuklara ihtiyaç duyuluyor.

Daha fazla sayıda koltuk satın alırsanız müşteri olarak siz de indirimlerimizden yararlanırsınız ve dolayısıyla ek para tasarrufu sağlayabilirsiniz. Koltuk temizliği ağırlıklı olarak Göktürk ve çevresinde yapılmaktadır ancak daha büyük siparişler için diğer şehirlere de gelmekteyiz.

Profesyonel koltuk temizliği

Evde ve barlar, restoranlar veya toplantı odaları gibi toplu trafiğin yoğun olduğu yerlerde, temiz koltuklar bir konumun amiral gemisidir. Mobil hizmetimiz, özel evlerdeki, otellerdeki, şirketlerdeki ve şirketlerin yanı sıra hukuk bürolarındaki ve bekleme alanındaki doktor muayenehanelerindeki koltuklar için Göktürk koltuk yıkama temizliği sunmaktadır. Biyolojik temizlik maddeleriyle yapılan temizlik, rahatsız edici kalıntıların veya hoş olmayan kokuların geride kalmamasını sağlar. Yaklaşık bir ila üç saatlik kısa kuruma süresi, koltukların kısa bir süre sonra tekrar kullanılabilmesini sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir