Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

İstanbul’un her ilçesinde yer alan halı yıkama fabrikalarımızdan biride Küçükçekmece’de hizmet vermektedir. Adresten teslim alma adrese teslim etme, halı analizi, yıkama ve kurutma işlemlerini baştan sona kadar el değmeden alanında uzman ekibimiz tarafından yürütmektedir.

Sizler de Küçükçekmece halı yıkama da bu profesyonel hizmete en hızlı şekilde ulaşabilmek için web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan arayarak uzman ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Halı Yıkama Firması

Halı yıkama profesyonellik isteyen işlemlerden biri olduğundan tüm bu işlemler firmamızda yer alan uzman ekip arkadaşlarımız tarafından ve teknolojik halı yıkama makinelerimiz ile yapılmaktadır. Talebiniz doğrultusunda adresinizden alınan halılarınız analiz aşamsından geçirilir. Bu aşamada halınızın cinsi ve boyutu belirlenerek doğru yıkama yöntemi ve temizleyici seçimi yapılır. Sonrasında halılarınızda vakumlama yapılarak üzerinde bulunan tüm tozdan arındılır. Yıkama işlemi için makineye alınan halılar burada bir kaç kez yıkanıp sıkılarak temizlenir. Ardından Küçükçekmece halı yıkama fabrikamızda bulunan kurutma odalarında kurutularak paketleme odasına alınır. Bu son aşama olan halılarınızın paketlenmesi işlemi el değmeden gerçekleşir.

Küçükçekmece Halı Yıkama Kurutma ve Havalandırma Aşaması

Halı yıkama uygulamasının en özen isteyen aşaması hiç şüphesiz kurutma ve havalandırma aşamasıdır. Doğru bir kurutma yapılmadığı takdirde halılarda küflenme, kokma, sararma gibi sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Bu telafisi oldukça zor olan sorunlarla karşılaşmamak adına halıların yıkama işlemi kadar kurutma ve havalandırma işlemlerine de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Küçükçekmece halı yıkama firmamız bu nokta da müşterilerine başarılı bir yıkama ve kurutma odalarında etkili kurtuma işlemini en hızlı şekilde sunmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetler

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası olarak halı yıkamanın yanı sıra verdiğimiz diğer hizmetler şunlardır;

  • Küçükçekmece Yorgan Yıkama Hizmeti
  • Küçükçekmece Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Küçükçekmece El dokuma halı Yıkama Hizmeti
  • Küçükçekmece Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Küçükçekmece Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Küçükçekmece Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti
  • Küçükçekmece Battaniye Yıkama Hizmeti
  • Küçükçekmece El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti

Küçükçekmece halı yıkama hizmetleri evinizde ki sabit olan veya olmayan halı, perde, koltuk, battaniye ve benzeri tüm eşyalarınız da profesyonel yıkama hizmeti vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir