Balat Halı Yıkama

Balat Halı Yıkama

Halı yıkamanın prosefyonel adreslerinden biri olan Balat halı yıkama şubemiz de halıların deformasyon yaşamadan uzun süre temizlik hissini evinize getireceği yıkama işleminde ultra hijyen teknikleri de kullanılmaktadır. Bu moden yıkama teknolojisi sayesin de halılarda yüzeysel bir temizlik ile değil dipten uca derinlemesine temizlik yapılırken aynı zamanda dezenfekte edilmiş olarak adresinize teslim edilir.

Balat Halı Yıkama Aşaması Nasıldır

Halı yıkama aşamalarımız evde veya profesyonel olmayan ekiplere nazaran farklı işlemlerden geçmektedir. Fabrikamızın en önemli niteliklerinden biri her halı için farklı yıkama reknikleri ve temizleyicileri kullanmasıdır. Bunun en önemli nedeni yıkaması yapılacak halılar özellikle el dokuması veya ipek halı ise sıradan yıkama tekniklerinde oluşabilecek deformasyonun önüne geçmektir. Bu nedenle firmamız Balat halı yıkama aşamalarının tamamında profesyonelliği lden bırakmadan derinlemesine temizlik ve ultra hijyen teknolojileriyle dezenfeksiyon yapar

Balat Halı Yıkama Kurutma ve Havalandırma Aşaması

Halı yıkamada profesyonelliği barından işlemlerden biri halıların kurutulması ve havalandırılması aşamalarıdır. Yıkama kadar titizlik gerektiren bu aşama doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde halılarda sararma, küflenme, çürüme gibi konfor ve görsellik açısından sıkıntılar yaşanmaktadır.

Bu nedenle özel olarak tasarlanan kurutma makinelerinde halıların doğasına uygun olarak kurutma işlemi uygulanır. Bu işlemin ilklerinden olan Balat halı yıkama fabrikasında birden fazla temizlik hizmeti bulunmaktadır.

Verdiğimiz Hizmetler

Balat halı yıkama fabrikamızda profesyonel halı yıkamanın yanı sıra alanında uzman ekip arkadaşlarımızın yönettiği süreçte son teknoloji makineler de kullanılarak birçok temizlik hizmeti yapılmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları ise şunlardır;

  • Balat Yorgan Yıkama Hizmeti
  • Balat Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Balat El dokuma Halı Yıkama Hizmeti
  • Balat Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Balat Yerinde Yatak Yıkama
  • Balat Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Balat Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti
  • Balat Battaniye Yıkama Hizmeti
  • Balat El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti

Balat halı yıkama profesyonel hizmetlerimizden sizler de uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız irtibat bilgilerimizden ulaşarak ekip arkadaşlarımızdan halı yıkama talebi oluşturabilirsiniz.  Bu talep doğrultusunda belirtilen gün ve saatte halılarınız adresinizden alınarak yıkama işlemine başlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir