Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama Evde kullanılan halıların temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Kirlere ve lekelere zamanında yapılacak müdahalelerle, halılarınızın ömrü daha uzun olur. Ayrıca sağlığa zararlı olan maytların ve tozların da halı üzerinde barınmasının önüne geçilmiş olunur. Evde yapacağınız temizliğin dışında, derinlemesine temizliğinde düzenli olarak yapılması gerekir. Halılarınızın derinlemesine temizliğinde, profesyonel halı yıkama fabrikalarından yararlanmanız gerekir. Hilal halı yıkama, Beşiktaş halı yıkama hizmetleri ve birçok ilçede verdiği profesyonel hizmetlerle, halılarınızı derinlemesine temizliyor ve ilk günkü gibi teslim ediyor.

Evde yapabileceğiniz düzenli halı bakımı tavsiyeleri ile sizleri bilinçlendiriyoruz. Eğer halılarınızı doğru kullanır ve bakımını yaparsanız, halılarınızı uzunca bir süre kullanabilirsiniz.

Halılar Nasıl Kullanılmalı

Yolluk, koridor ve oturma odasında bulunan halı ve kilimler çok çabuk kirlenirler. Genelde halı ve kilimler temizlenseler bile, yapılan temizlik tamamen yüzeysel olmaktadır. Ancak yüzeysel de olsa düzenli olarak temizliklerinin yapılması gereklidir. Haftada en az üç defa halılarınızı temizleyin. Ayrıca:

• Sivri ve çok ağır eşyaları halılarınızın üzerine koymayın. Eğer eşyaları mecburi olarak halının üzerine koyacaksanız, halının üzerine gelen kısmına kilim parçası yerleştirmeniz yararlı olacaktır.

• Toz alma işleminde, elektrik süpürgesi kullanın.

• Türüne göre halı temizleme prosedürlerini uygulayın.

• Halı yıkama işlemini evde yapacaksanız, vakumlu süpürge kullanın.

• Halının kenarında bulunan overlok iplikler, zamanla aşınabilir ya da herhangi bir nedenden dolayı bütünlüğü bozulabilir. Bu tür durumlarda halı kenarlarınızın tamirini, zaman kaybetmeden yaptırın.

• Eğer evinizde el dokuma halıları varsa, tamir işlemlerini özel olarak yaptırmalısınız.

• Kullanmadığınız halıları rulo haline getirip, dikey olarak saklamalısınız.

• Asla nemli ve güneş gören alanlarda halılarınızı saklamayın.

Halılar ne sıklıkla silinmeli sorusunun cevabı, günde bir defadır. Ancak silme işlemi yaparken kesinlikle ovalamayın. Ovalama işleminde kirler ve tozlar, halının derinlerine doğru itilir ve yaptığınız temizlik işlemi aslında boşa gider.

• Halı temizliğinde bilmediğiniz deterjanları kullanmayın. Kısa vadede temiz gibi görünen halılarınız, uzun vadede yıpranır ve bir süre sonra kullanılmaz hale gelebilir.

Halı ne ile silinmeli sorusunun cevabı, yumuşak nemli bezdir. Silme işlemini yatay veya düşey düzlemde bastırmadan yapmalısınız.

Evde Halı Bakımı Nasıl Yapılır

Uzun süre kullanmayacağınız halıları rulo yaparak ve güneş görmeyen bir yerde saklayın. Ayrıca nem almayan bir ortamda saklamanız yararlı olacaktır. Sakladığınız yerde ise naftalin kullanmanız güve oluşumunu engelleyecektir.

Halının üzerine dökülen sıvı ya da katı maddeleri hemen temizlemeniz gerekir. Bu tür kirlere anında müdahale edilmezse, halının elyafına işleyen kirleri çıkarmak oldukça zor olacaktır.

Haftada 3 defa vakumlu ya da elektrikli süpürge ile halı yüzeyini temizleyin.

Ayrıca haftada bir gün parfümleme işlemi de uygulayabilirsiniz. Böylece halılarınız her zaman bakımlı olacaktır ve güzel kokacaktır.

Birçok kişi tarafından sorulardan bir tanesi de, sertleşen halı nasıl yumuşatılır sorusudur. Temizlik yaparken kullanacağınız deterjanlar ya da halı yıkama şampuanları, zaten sertleşen halınızı yumuşatacaktır. En iyi çözüm ise Hilal halı yıkama fabrikalarından temizlik hizmeti almak olacaktır. Buharlı halı yıkama makinelerimizle, sertleşen halılarınızı yumuşatıyor ve ilk günkü gibi sizlere teslim ediyoruz.

Beşiktaş Halı Yıkama

Hilal halı yıkama olarak Beşiktaş ilçemizin Abbasağa Mahallesi, Akat Mahallesi, Arnavutköy Mahallesi, Balmumcu Mahallesi, Bebek Mahallesi, Cıhannuma Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Etiler Mahallesi, Gayrettepe Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kuruçesme Mahallesi, Kültür Mahallesi, Levazım Mahallesi, Levent Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Nisbetiye Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sinanpaşa Mahallesi, Türkali Mahallesi, Ulus Mahallesi, Vişnezade Mahallesi ve Yıldız Mahallelerine halı yıkama servisi için beşiktaş halı yıkama servisi numaralarımızı arayın size bir telefon kadar yakınız.

Verdiğimiz Hizmetler

  • Beşiktaş Yorgan Yıkama Hizmeti
  • Beşiktaş Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Beşiktaş El dokuma Halı Yıkama Hizmeti
  • Beşiktaş Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Beşiktaş Yerinde Yatak Yıkama
  • Beşiktaş Yerinde Halı Yıkama Hizmeti
  • Beşiktaş Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmeti
  • Beşiktaş Battaniye Yıkama Hizmeti
  • Beşiktaş El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir